פרופילי פליז סטנדרטיים

כל פרופיל שמיוצר ממתכת מיועד לצרכי גימור או למטרת חיפוי, בעוד סוג הפרופיל יקבע לפי הצורך או לפי המוצר ואופן השימוש בו. כמו כן, יש דגש על עיצוב הפרופיל שכן לרוב הם חשופים ומעניקים רמת דקורטיביות למוצר עצמו. פרופיל פליז סטנדרטי הוא פרופיל שנחשב למבוקש בתחום הפרזול, במקומות בהם עוסקים בחיפויים וגם בענף עיצוב הפנים. הפליז הוא חומר בצורת סגסוגת שמורכב מאבץ ונחושת שיחד יוצרים סוג של מתכת בגוון זהב שנחשבת למתכת עמידה.

בחירה של פרופיל פליז או מוצר מתכת

בכל בחירה של פרופיל פליז או מוצר מתכת חשוב לבחור בחברה שמכירה את התחום ואת הדרישות שיש בשוק על כל מגוון מוצריה. יש חשיבות לאיכות המוצר שכן פרופיל פליז הוא מוצר משלים לצרכים שונים בענפים רבים והשימוש בו הוא יומיומי. חברה מנוסה ומומחית בתחום הפרופילים והמתכות תוכל גם להעניק ייעוץ לגבי מה עשוי להתאים לכל מטרה ותוכל לייצר את הפרופילים המיוחדים בהתאם לכל צורך. לרוב, רכישה של פרופילים שונים מפליז תתבצע בכמות יחסית גדולה ויש לדעת מראש שהחברה מסוגלת ויכולה לספק את הכמות הרצויה, תוך כדי שהיא דואגת לשמור על איכות, אחידות ורמת גימור מקצועית.

פרופיל פליז לעומת שאר הפרופילים

כשאנו מבקשים פרופילים מפליז סטנדרטים אנו למעשה מבקשים איכות, החומר מהם עשוי הפרופיל הוא מרשים בגוון שלו ועמיד לאורך זמן ולכן יכול להתאים למגוון עיצובים בעלי מראה יוקרתי. עם זאת חשוב להבין שהם לא יכולים להחזיק בכל עומס ולא מחזיקים כל משקל לעומת פרופילים אחרים, דוגמת פרופיל נירוסטה וכדומה.

השימוש בפרופילים פליז סטנדרטיים

בין השימושים הרבים שמעניקים פרופילים מפליז ניתן למצוא הרבה חפצים של יודאיקה, ידיות של רהיטים, מסגרות מרשימות ומצפנים, אהילים ואפילו כלים מוזיקאליים.

מחפשים פרופיל פליז סטנדרטי? חברת מתכות ארד בע"מ מספקת מגוון של מוצרי מתכת, צינורת ופרופילים עבור קבלנים, מחסני אלומיניום, חברות שמבצעות עבודות גמר ולעוד מגוון של אנשי מקצוע בכל רחבי הארץ. כל מוצרי החברה איכותיים וזמינים במלאי, זאת במטרה להעניק לכל לקוח את המענה המדויק לכל צורך ומטרה!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061