מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
4.5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קטלוג פרופילי תאורה

 
מתכות ארד בע"מ מתמחים בייצור ומכירת פרופילי אלומיניום, וביניהם גם פרופילי תאורה. פרופיל תאורה משמש בעיקר כפתרון עיצובי והוא עשוי מאלומיניום.
 

פרופיל אלומיניום לתאורת לד

פרופילי תאורה מאלומיניום נועדו למעשה לאחוז בפסי הלדים, לשמור עליהם וגם לפזר את כל התאורה בצורה מרשימה ואיכותית. יש מגוון של סוגי פרופילים שמגיעים בצורות שונות ועל מנת שנצליח להתאים אותם בצורה מדויקת יש לבדוק כל אחד באופן ספציפי. יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון בטרם נתקין את פסי הלד, יש להבין לפני הכל איפה הם יהיו ממוקמים ומה הצרכים שהתאורה הזו אמורה לספק. יש להניח את הפסים של הלד על משטח שהוא חלק ויציב. יש לדעת מה כמות האור הרצויה שתבקע ממנו, יש פסי לד שמגיעים במספר עוצמות אור וזאת ניתן לבחור בהתאם לגודל, המספר והצבע של הנורות על פס התאורה. כמו כן, יש לדעת אם תרצו שהתאורה תפעל באופן רציף או שתהיה ניתנת לשליטה באמצעות מתג מופרד.
 

פרופילי תאורה - קטלוג 2020

 
 
 
או
 
לפרופיל תאורה בהתאמה אישית התקשרו עכשיו!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השימוש בפרופיל תאורה אלומיניום

 
לכל פרופיל תאורה אלומיניום יש מטרה אחרת בעזרתה ניתן יהיה לשדרג את העיצוב התאורה בחללים שונים. יש היצע רב של סוגי פרופילי האלומניום עם כיסוי מתוכנן וייחודי לפרופיל האלומיניום שהוא משולב עם פס לדים, כיסוי זה מגיע בשלל צורות, עם כיסוי פרספקס, פוליקרבונט או בפלסטיק קשיח. כיסוי פרופיל תאורה אלומיניום יכול להגיע בכיסוי שקוף, או בגוון חלבי לבן. השימושים בפרופיל תאורה אלומיניום הם כיד הדמיון החופשית, ניתן להתקין אותם לתקרה, על הקרקע (רצפה או פרקט), בתוך קירות, בנישה מגבס או בסף המדרגות ועוד. מלבד האפקט העיצובי והחדשני שהם מעניקים, חלק מהפרופילים מאלומיניום מטרתם תהייה לסייע במגוון פתרונות תאורה. בשל הגודל הפיזי של הפרופיל הוא מהווה מענה מושלם להתקנה באזורים מורכבים, שלא ניתן ליישם בהם גופי תאורת לדים שונים.
 

יצירתיות בתכנון תאורה עם פרופילי אלומיניום

 
להשגת חלל המואר בצורה נכונה ונעימה לעין אשר משרתת את הצורך שלנו. יש לדעת כיצד להתאים את פרופיל האלומיניום המיועד לתאורת הלד בגדול הנכון ולסוג התאורה שאנו רוצים. כמובן שגם נצטרך להתאימו לעיצוב של החדר או המקום בו אנו רוצים להתקין את הפרופיל. בנוסף עלינו לחשוב האם זו תהיה תאורה גלויה או נסתרת.
 

איפה ניתן ליישם את פרופיל התאורה?

 
פרופיל תאורה אלומיניום משמש כתאורה חיצונית או עבור תאורה מוסתרת – תלויה או שקועה, את הפרופילים הללו ניתן לשקוע בתוך משטחי גבס, עץ ופלסטיק. פרופיל אלומיניום מתאימים לתאורה במטבח, מחוץ ובתוך הארונות, פרופיל אלומיניום בשילוב פס לדים יכול להתאים גם לפנים ארונות בגדים, תאורה שמונחת על מדף, תאורה שמיועדת לשילוט, לפרסום, בתוך פרגולות, כתאורת גן שמאירה צמחים, בחדר השינה ובחדרי האמבטיה והשירותים. בנוסף היא תתאים לתצוגת מוצרים בחנויות ובדוכני תכשיטים.
 
 
זקוקים לתאורה חמה ונעימה במשרד או בבית שלכם? אצלנו בחברת 'מתכות ארד בע"מ' תוכלו למצוא פרופילים שמתאימים לתאורה דקורטיבית לכל חלל, בית או משרד. פרופילי תאורה שמשלבים פס לד המעניק תאורת חלל מקצועית, יוקרתית ומהודרת.
 
 
או
 
לפרופיל תאורה בהתאמה אישית התקשרו עכשיו!