פרופיל קרמיקה ופסי גימור מאלומיניום

פרופיל קרמיקה /פסי גימור לקרמיקה - מתכות "ארד" בע"מ

בכל עיצוב של חלל, איכות הפריטים ואיכות הגימור יהיו חלק בלתי נפרד מרמת העיצוב הכללית. בדרך כלל פסי גימור ופרופילים שמטרתם לחבר בין כל הפריטים בחלל שנגלים לעין, הם מה שמאפיין גימור טוב ואיכותי. גם הם צריכים להיות חלק אינטגרלי מהעיצוב, כיוון שהם ישלימו את המראה הכללי וההרמוני של החלל וישדרגו אותו.

כשמקדישים זמן ומחשבה לפרטים הקטנים, רק אז תתקבל תוצאה יפה ואיכותית. מעבר לזה שימוש בפרופילים מגבס או מאלומיניום ומקרמיקה ישפיעו ישירות על הנוחות ועל כל הפונקציונאליות של החלל, על העמידות של כל פריט וגם על רמת הביטחון שקיימת בחלל.

פסי גימור לקרמיקה

פסי גימור מפרידים בין חומרי חיפוי וכמו כן משחקים תפקיד חשוב באסטתיקה של החלל. צורתם של פסי הגימור נותנת את הטון העיצובי של החדר. פסי גימור מיוצרים מחומרים שונים ופה נדון בפסי גימור לקרמיקה.

פרופילים אלומיניום לכל שימוש בקרמיקה

פרופיל הפינה אמנם מיועד לקרמיקה, אולם אינו עשוי מקרמיקה, שכן העבודה עמו דורשת גמישות והתאמה ליצירת הגימור המושלם בפינות וביצירת חיבורים. החומר האמין והיעיל ביותר לשימוש בחיבורי קרמיקה ובחדרים רטובים הוא אלומיניום, ועל כן פרופיל פינה מאלומיניום הוא הפרופיל המוביל בשוק ומבוקש על ידי קבלנים ואנשי מקצוע בעולם הבנייה והשיפוצים.

בימינו, קרמיקה היא חומר שעושים בו שימוש רב, ניתן לראות קרמיקה בחלל של המטבח ובחלל האמבטיה והשירותים, בריצוף ולעיתים גם בחצר. אי לכך ניתן למצוא מנעד שלם של פרופילי אלומיניום שנועדו להתאים לריצוף ולכל חיפוי קרמיקה אחר בחללים השונים.

פרופילי הקרמיקה, יספקו פתרון להפרשי גובה בחיבור בין שתי קרמיקות, כגון, סף דלת וקישור בין סוף ריצוף הקרמיקה, ישמשו גם לפינות בין חיבורים של פינות חיפוי מקרמיקה, כמו כן, פרופילי אלומיניום לקרמיקה שנמצאים במטבח יחברו בין קו החיבור של השיש לבין הקרמיקה של הרצפה לבין כל הארונות של המטבח.

פינה לקרמיקה מפרופיל אלומיניום מספקת יתרונות רבים:

  • עמידות- האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד, אינו מחליד ושומר על מראה ותצורה לאורך שנים ארוכות.
  • קל משקל- פרופיל פינה מאלומיניום הוא פרופיל קל משקל במיוחד, אשר אינו מעמיס כלל על הקונסטרוקציה והתשתיות, קל לניוד ולעבודה.
  • גמישות- הפרופיל הוא פרופיל גמיש וניתן להתאמה, חיתוך ולהשתלבות לכל צורך.
  • מגוון עיצובים קיימים פרופילים לפינה מאלומיניום במגוון מידות, גוונים ועיצובים, להשתלבות מלאה ולגימור מושלם בעל חלל ובכל סגנון עיצובי, להתמזגות מלאה.

יישום הפרופיל מתבצע באמצעות הדבקה אשר מיושמת ביד מקצועית ומיומנת, ומלבד למראה הכללי, לגימור ולעיצוב משמש גם לאיטום ומניעה של חדירת מים אל התשתית.

פרופילים אלומיניום לכל שימוש בקרמיקה

בעת בניה או שיפוץ הבית, התמונה הכוללת והמראה הסופי מהווים את היעד ועומדים כנגד. תפקידו של קבלן הבינוי ו/או השיפוצים הוא למצוא את הכלים ולהגיע למראה ולגימור המושלם בכל החללים ופעולות הבינוי.

פרופיל פינה לקרמיקה מיועד להעניק גימור מושלם לפינות ולחיבורים של חיפויי הקרמיקה. פינה לקרמיקה נדרשת לרוב בחדרי אמבטיה ובמטבחים, בחדרים רטובים ולמעשה בכל חלק בבית בו בוצע חיפוי קרמיקה.

פרופיל פינה לקרמיקה

מהם שימושיו של פרופיל פינה לקרמיקה?

פרופיל פינה כשמו כן הוא, והוא מיועד לחיפוי של פינות, מיזוג ויצירת מראה הרמוני. פינה לקרמיקה משמשת בעיקרה לשימושים הבאים:

  • פתרון להפרשי גובה בחיבור בין אריחי קרמיקה

  • יצירת הפרדה בין משטחים

  • חיפוי וגימור של מדרגות- לעיצוב נקי ואלגנטי ולמניעה של סכנת החלקה

  • יצירת חיבורים במטבח בין אריחי החיפוי, השיש, הארונות והריצוף

  • חיפוי וחיבור פנלים

פרופילי קרמיקה סטנדרטים

תיאור אורך הערות
סף מדרגה לשיש 3000
פינה לקרמיקה 3 מ"מ 3000 הברקה כימית
פינה לקרמיקה 15 מ"מ 3000
פינה קרמיקה ישרה 10 מ"מ 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
פינה קרמיקה ישרה 12 מ"מ 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
פינה קרמיקה ישרה 8 מ"מ 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
פרופיל הפרדה 50 3000
פרופיל מסגד 15/10 3000
קרמיקה 10 2500 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 10 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 10 6000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 12 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 8 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 10 חדשה מחורצת 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה 12 חדשה מחורצת 3000 טבעי/הברקה/אנודייז/לבן
קרמיקה למדרגה מעוגלת מחורצת 3000

הפרדה בין משטחים

פרופילים/פסי גימור ברובם נועדו ליצור הפרדה בין משטח למשטח, כמו פינות של מדרגות למשטח של הרצפה זאת על מנת למנוע החלקה וליצור ביטחון בחלל וכו'. פרופילים לקרמיקה יתאימו גם למדרגות שעשויות מכל מיני חומרים אחרים כמו עץ, מתכת ומבטון ועוד. מגוון השימושים שיש לפרופילי אלומיניום לקרמיקה בכל ענף עיצוב הפנים מאפשר למעצבי פנים ולאדריכלים לעשות בו שימוש בחללים רבים ושונים בפנים וחוץ הבית ובמשרדים. לשם כך מייצרים פרופילים ייעודיים שמיועדים להשתלב עם כל המשטחים במגוון הסוגים ובכל החומרים. כל שיש לעשות זה למצוא את הפרופיל המדויק שישתלב נכון בעיצוב.

מתכות ארד - המומחים לפרופילי אלומיניום

חברת מתכות ארד בע"מ מחזיקים בניסיון רב שנים, בן למעלה מחמישה עשורים, בייצור ובמתן פתרונות וכלים לעולם הבינוי. בחברה ניתן למצוא פרופילי קרמיקה מאלומיניום, במידות שונות, באיכות גבוהה במיוחד, לכל צורך ומטרה. ליצירת קשר או הצעת מחיר התקשרו או מלאו את צרו קשר דרך האתר

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061