פרופיל פליז

פרופילים ממתכות שונות מיועדים לרוב לצרכי גימור ולחיפויים שונים, כאשר אופי וסוג הפרופיל נקבע בהתאם לצורך, למוצר, לפונקציונליות ולעיצוב.
פרופיל פליז הוא פרופיל פופולרי בתחום אביזרי הפרזול, החיפויים וחפצי הנוי כמו גם בתחום עיצוב הפנים בשילוב בין מכת לחומרים אחרים.
הפליז הוא שגשוגת המורכבת מנחושת ומאבץ, היוצרים מתכת צהבהבה בדומה לזהב, בעמידות גבוהה וריכוז אבץ משתנה.

פרופיל פליז - סוגים:

בבחירת פרופיל פליז חשוב לבחור בפרופיל המתאים לצורף ולעיצוב, כמו גם בפרופיל בעל ריכוז חומר גבוה, עמיד ואיכותי. הפרופילים השונים נחתכים בהתאמה לצורך ולמוצר בחיתוך לייזר קפדני ומדויק בגימור מושלם.
בין סוגי פרופיל הפליז השונים:

 • פרופיל פליז תעלה
 • פרופיל פליז עגול חלול
 • פרופיל פליז עגול מלא
 • פרופיל פליז מרובע חלול
 • פרופיל פליז מרובע מלא
 • פרופיל פליז מלבן
 • פרופיל פליז זווית שוש
 • פרופיל פליז שטוח
 • פרופיל פליז צורת T
  הצורות השונות של הפרופילים מפליז נועדו לספק מענה לשלל תעשיות ולשלל צרכים וניתנות לחיתוך והתאמה אישית.

רכישת פרופילים ומוצרי מתכת

בתעשיות השונות מוצרי המתכת והפליז בכללותם מהווים מוצר משלים למוצרי הקצה לצרכן, ועבודה אל מול ספק מתכות מקצועי ואיכותי היא חשובה מאין כמותה. איכות המוצר היא פרמטר מוביל בבחירה, אולם לצד זאת קיימים פרמטרים נוספים בניהם מגוון המוצרים והפרופילים השונים אותם מספקת החברה על מנת לבחור ולהתאים באופן אישי את המוצר המשלים המתאים ביותר לתעשייה ולצורך.
רכישת פרופילים שונים מפליז לרוב מתבצעות בכמויות גדולות ויש לוודא כי מדובר בחברה אשר מסוגלת לספק כמויות מוצר גדולות, תוך שמירה על איכות החומר, אחידות המוצר, חיתוך וגימור ועמידה בזמנים.

פרופיל פליז אל מול פרופילים שונים מאלומיניום

הפרופילים מפליז הם פרופילים איכותיים במיוחד, מדובר בשגשוגת עמידה במיוחד, מתאימה לעיצובים שונים בזכות מראה הנחושת ו/או הזהב הטבעי שלה, אינה מחלידה כלל מתחמצנת והופכת את הגוון לצהוב עתיק יחד עם זאת מדובר בחומר אשר אינו נוטה לעמוד בכובד ובעומסים כבדים וכל כן משמש להתקנת פרופילים מפליז אשר אינם נדרשים לשאת משקל רב ולעמוד בלחצים. בין השימושים הבולטים לפרופילים מפליז ניתן למצוא ידיות, מסגרות, פמוטים וחפצי יודאיקה, מצפנים, כלי נשיפה, אהילים ומוצרי תאורה. בעבר נהוג היה לעשות שימוש בפרופילים קטנים מפליז גם לצורך ייצור של תרמילי כדורים לתעשיות הביטחוניות והצבאיות.
הפליז קל להתכה ולעבודה ומאפיין קווי ייצור המוניים בזכות היכולת ליצור ממנו תבניות מדויקות וקווי מוצרים אחידים וזהים בנראות שלהם, במשלם ובתכונותיהם.
חשוב גם לדעת כי ביחס למתכות אחרות דוגמת נחושת, הפליז חומר מוליך ורמת ההולכה שהוא מספק נמוכה מאוד.
פרופילים מפליז הם פרופילים מבוקשים ופופולריים בתעשיות השונות, אולם יש לזכור כי מדובר בחומר שהוא בבחינת תרכובת ולא חומר טבעי, ולבחור בספק בעל יכולת ומקצועיות המספק תרכובת איכותית ביחס אבץ גבוה והתאמה לצרכי התעשייה והמטרה לשמה הוא נרכש.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061