פרופיל גבס | פרופיל אלומיניום לגבס

פרופיל גבס - מתכות ארד בע"מ

המפעל של מתכות ארד בע"מ הנמצא בתל אביב מתמחה בייצור ומכירת אלומיניום למטרות מגוונות, ביניהן יצירת פרופילי אלומיניום לגבס בהתאמה אישית ולצרכי הלקוח.

מתכות ארד בע"מ - ייצור פרופיל גבס

פרופיל גבס - כל הסוגים

בארד מתכות תוכלו למצוא את כל סוגי פרופילי הגבס הקיימים: פרופיל תו, פרופיל Z, פרופיל "ת", "F", פרופיל גבס אומגה ועוד.

פרופיל אלומיניום לגבס - קטלוג

פרופיל גבס | פרופיל F
פרופיל גבס | פרופיל Z
פרופיל "ת" | פרופיל גבס
פרופיל גבס | פרופילי גבס מיוחדים
פרופיל גבס בולט
פרופיל גבס שקוע

תפקידו של הגבס בענף הבניה ועיצוב הפנים

הגבס כידוע תורם הרבה לענף הבנייה ועיצוב הפנים בימינו. הגבס פתח אופציות רבות של עיצוב, פתרונות למבנים ועבור חיפויים בחלל. באמצעות הגבס ניתן להסתיר חוטי תאורה וכבלים, להוסיף נישות דקורטיביות בחלל, לייצר תאורה ייחודית, להנמיך תקרה ולעצב כל חלל מחדש ללא שבירה של קירות.

גבס נחשב לחומר זול ומאוד נוח לעבודה, גם למי שאין הרבה ניסיון בתחום הבנייה יכול להרשות לעצמו לעבוד עם גבס, רק חשוב לקבל מידע בסיסי- כיצד ואיך מומלץ לעבוד אתו. על מנת להבטיח שהעבודה באמצעות גבס תצא מקצועית יש לוודא 3 דברים: ידע בסיסי, לוחות גבס איכותיים וגם פרופיל גבס מתאימים.

מה זה פרופיל גבס?

מה זה פרופיל גבס? פרופיל זה הוא הוא שלד מתכתי שאליו למעשה מחברים את לוחות הגבס. פרופיל גבס נחשב לנפוץ בשימושו בשל עלותו הזולה ומשקלו הקל. פרופיל גבס טוב יכריע בסופו של דבר את חוזקו של המבנה או של הקיר, וגם את המראה הסופי והאסתטי של המבנה. פרופיל גבס מהווה למעשה את הבסיס של הקיר.

פרופיל אלומיניום לגבס

פרופילים מגבס יגיעו במנעד של סוגים, מפרופיל של אלומיניום פונקציונאלי ועד לפרופיל גבס דקורטיבי שישמש לכל מטרה יעילה ועיצובית כאחד. פרופיל זה מורכב משני חלקים, החלק הראשון הוא הניצב, שזה החלק שאמור לספק את התמיכה ללוח הגבס ולהתקין אותו לקיר, החלק השני יהיו המסילות, שתפקידם לחבר בין הקיר לפרופיל. פרופיל גבס שנחשב לעיצובי ודקורטיבי, נקרא גם קרניז גבס, פרופיל שמעניק אלמנט עיצובי לחלל, בלי צורך בשיפוץ יסודי שמאלץ שבירת קירות ועלויות גבוהות.

עבודות גבס איכותיות

לרוב אנשים שומעים גבס ונוטים לחשוב כי מדובר בחומר זול ולא איכותי במיוחד, אך המציאות מראה אחרת, באמצעות פרופיל גבס תוכלו לשדרג כל חלל, למרות עלותו הזולה הוא מאפשר לנו ליצור מגוון של תוספות מרהיבות ואיכותיות לכל חלל הבית שלנו. היום מעצבים ואדריכלים נוטים לעשות שימוש בגבס בכל מבנה שאותו הם מתכננים כמו משרד וחלל בית, הם מודעים לאיכויות שלו ולכל פתרון עיצובי שבכוחו לייצר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061