פרופילי אלומיניום סטנדרטיים

אלומיניום, או בכינוי העברי שלו – חמרן, הוא מחצב מתכת טהור שטמון בעומק האדמה בדיוק כמו הפלדה. תכונותיה של מתכת זו הן רבות – מדובר במתכת קלה שלא מפתחת קורוזיה ולכן היא יכולה להתאים למנעד תעשיות במשק הישראלי כמו בענף הטקסטיל, המזון, הריהוט, הכימיה, האלקטרוניקה ועוד. בנוסף, לאלומיניום מוליכות חשמלית, יש לה רפלקטיביות טובה של אור וחום, היא אלסטית וניתן לעבד אותה בכל צורה. כמו כן, כשמתכת האלומיניום חשופה נוצרת עליה שכבה דקיקה שלא ניתן לזהות, של תחמוצת האלומיניום, שמונעת חמצון ושומרת מפני קורוזיה.

מה אפשר לתחום באמצעות פרופיל אלומיניום סטנדרטי?

השימוש בפרופיל אלומיניום בתעשייה הוא רב החל מתיחום רצפות פרקט. במקרים אלה המוצר המתבקש הוא פרופיל פרקט, משמע מסגרת אלומיניום שתתאים במיוחד להידור ולחמימות מראה הפרקט. אפשרות נוספת היא פרופיל גבס שזה פרופיל אלומיניום שנוצר לשימוש במסגרת עבודות גבס. גם ריצוף קרמיקה אפשר לתחום על ידי פרופילים של אלומיניום. גם במקרים אלה יבואו לידי ביטוי מגוון היתרונות של האלומיניום, גם הפרקטיים וגם האסתטיים, ובצורה טבעית קיים מגוון רחב של פרופילים לקרמיקה, מה שאומר שתוכלו להבטיח התאמה מיטבית בין הפרופיל לריצוף הקרמיקה. עוד שימוש שנוהגים לעשות בפרופילים האלומיניום הוא להניח אותם על סף הדלת או על סף המדרגות. תפקיד סף הדלת יהיה להשלים את המרווח בין הריצוף (בין האריחים או בין הפרקט) לבין הדלת ואילו תפקידו בסף המדרגה יהיה להעניק ביטחון לכל מי שמשתמש בהן.

יתרונותיו של פרופיל אלומיניום סטנדרטי

יתרון מהותי הוא העמידות שלהם מפני רטיבות ולחות. מה שמבטיח שהפרופיל לא יחליד בתנאים אלה, לכן נוח לשים אותו בחדרי רחצה וחללים שצוברים לחות. כמו כן, לפרופיל יש יכולת איטום איכותית שמבטיחה איטום מכל מזג אוויר ששורר בחוץ, לכן נהוג לעשות שימוש בפרופילים בדלתות וחלונות. בשל המשקל הקל שלו הוא נוח גם לשילוט או עבור כל מוצר שנרצה לשנע במרחב.

כדי למצות את היתרונות של פרופיל האלומיניום חשוב לרכוש אותם מחברה מקצועית ואמינה בלבד.
זקוקים לפרופילים מאלומיניום?
חברת מתכות ארד בע"מ מציעה מגוון של פרופילים מאלומיניום למנעד שימושים ויחד עם זה מספקת ייעוץ מקצועי יקר ערך שיסייע לכם לבחור בצורה הראויה ביותר.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061