פרופילי אלומיניום מיוחדים

האלומיניום נחשב למתכת ייחודית שמתאימה לאזור לח כיוון שהיא עמידה בפני לחות ורטיבות ואינה מחלידה. מתכת האלומיניום היא קלה אך יחד עם זאת עמידה. המראה שלה נקי ויוקרתי ובזכות זה מייצרים ממנה מגוון של מוצרים בעלי עיצוב מרשים ודקורטיבי במיוחד. פרופיל האלומיניום מספק מגוון של מטרות ומיועד לחלק שאוחז בפרטי תאורה, להפרדה ותיחום של רצפה ולעוד שימושים רבים שמיועדים לגינה, לבית למשרד ולמקומות ציבוריים רבים.

פרופילים מיוחדים

לעיתים יידרש ליצור פרופילים ייחודים שהם לא בגדלים ובעוביים סטנדרטים. פרופילים מיוחדים מיועדים למגוון שימושים, במידות שונות ונדרש לייצר מהם אחדים או כמות קטנה הרבה יותר מהרגיל. פרופיל ייחודי מאלומיניום יכול לשמש מענה לתעשיות רבות במשק הישראלי ועל כן חשוב לבחור חברה שמתמחה בייצור פרופילים מאלומיניום לכל מטרה וצורך ושמגוון המוצרים שלה עמידים לאורך זמן.

מה ניתן ליצור באמצעות פרופילי אלומיניום?

מוצרים רבים כגון חלונות, דלתות ועוד מייצרים באמצעות פרופילי אלומיניום. לכל מוצר שנרצה ליצור נתאים לו פרופיל אלומיניום משלו בעל מידות ועובי בהתאם. לפרגולות וגדרות, למשל, נתאים פרופילים בעובי של 1.5 – 2.5 מ"מ. זה הבסיס התקני שיוצר את החוזק הראוי ושומר על אורח חייו של המוצר על מנת שיחזיק מעמד שנים ארוכות. כמו כן, גם מעקות שעשויים מפרופילים של אלומיניום יבנו בצורה שונה ובגודל הרצוי, גם במרפסות ובמדרגות חיצוניות במגדלי מגורים או במשרדים ניתן לראות פרופילים מאלומיניום שמספקים לכל אלה עמידות, הדר וגם הגנה וביטחון.

ייצור פרופיל אלומיניום

על מנת ליצור פרופיל אלומיניום נדרש יהיה להעביר את גליל האלומיניום תהליך חימום בטמפ' גבוהה במיוחד מעל 500 מעלות. רק לאחר החימום החומר יצליח להיות אלסטי מספקי על מנת שיהיה אפשר לעבד אותו, רק אז הוא נכנס למכבש הרדידה, המכבש דוחף את בול האלומיניום בעזרת בוכנה בעלת צורה של הפרופיל שנרצה, חומר הגלם נדחף הוא יוצא בצורה של הפרופיל. לאחר קירור ומגיע הוא יימתח על מנת שניתן יהיה לפרוס אותו ליחידות של – 6 מ' ואחר כך יכנס לתנור הזיקון, שבתוכו יעבור תהליך תרמי שמטרתו לחזק את כל התכונות שלו ולהפוך אותו לעמיד וקשיח דיו.

זקוקים לפרופיל אלומיניום בלעדי? אצלנו בחברת מתכות ארד בע"מ, תוכלו למצוא את כל מבוקשכם. חברתנו עוסקת בתחום מעל לארבעה עשורים ומעניקה שירות לחברות רבות בארץ בכל הקשור למוצרי פרופיל.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061