פח נירוסטה

פח הנירוסטה הינו מתכת פלדת אל חלד עמידה, יש בו מבריקות וניתן לעצב באמצעותו מוצרים ופריטים רבים בענפים שונים בתעשייה. באמצעות פח נירוסטה ניתן לעצב בתים, מוצרים למטבחים, למפעלים, לבתי חולים מוסדות ציבוריים וכדומה. במאמר זה נעמיק בכל הקשור לפח – החומר עצמו שממנו עשויה הנירוסטה. ייצור הנירוסטה הראשון יוצר בתחילת המאה העשרים כמעין תרכובת ברזל וכרום ומאז הנירוסטה מספקת מענה אידיאלי בכל תכנון מבנים ובכל מגוון מערכות שבהם יש דרישה לחומר גלם עיצובי, חזק ועמיד בתנאי טמפרטורות קיצוניות.

עיבוד נירוסטה

אחוז המתכות בפח הנירוסטה יקבע למעשה את התכונות של החומר הגלובלי (הסופי), כאשר מלבד לברזל וכרום ניתן להוסיף לתרכובת עוד מגוון של מתכות שונות. בהתאם לזאת קיימים מספר סוגי נירוסטה שכל אחת ואחת תהייה מורכבת מתרכובת אחרת. כמו כן, לנירוסטה יש גוון מבריק ואת הברק ניתן לשנות על ידי טכניקה של ליטוש.

תכונות ושימושים ייחודיים

כידוע, נירוסטה היא מתכת מאוד חזקה ועל אף החוזק שלה משקלה קל באופן יחסי ובנוסף מדובר בחומר זול ביחס לשאר המתכות. למרות שהנירוסטה זולה, עדיין יש לה מראה מרשים ויוקרתי בזכות הברק שמאפיין אותה. כמו כן, היא נוחה בכל הקשור לתחזוקה. הנירוסטה דוחה לכלכוך ואינה סופגת נוזלים ולחות, היא דוחה גם אבק ומנעד של חומרים ותכונות אלה מנוצלות היטב בכל הקשור לחללים שדורשים היגיינה וסטריליות מרבית כמו: מרפאות, בתי חולים, חדר ניתוח, מעבדות, מטבחים, מפעלי מזון וכדומה. כמתכת היגיינית הדוחה לכלוך ואבק וגם לא מחלידה היא מתאימה גם לחללים שנמצאים בסביבת מים או לחות, כמו מטבחים וחדרי רחצה. בסגסוגות הנירוסטה יש עמידות במיוחד ולכן יש שימוש רב בכל הקשור לבנייה של מטוסים וכל רכיב שמיועד לתנאי שטח קשים במיוחד.
מחפשים פח נירוסטה? בחברת מתכות ארד בע"מ מספקים פחים במגוון מידות לכל צורך ומטרה. כמו כן, תוכלו למצוא בחברה פרופילים במגוון דוגמאות, זוויות, צינורות ושאר מוצרי מתכת שטוחים, תוך מתן דגש על רמת איכות גבוהה ובהתאם לכל דרישה של מנעד לקוחות במשק התעשייתי.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061