סוגי פרופילים

יש לא מעט דברים בחיים שאנו רואים אותם כמובן מאליו ולא באמת חוקרים לעומק את החשיבה שטמונה בתהליך הייצור שלהם, איננו שואלים מה המטרה שלהם ומאיזה חומרים הם עשויים וכו'. אך פרופילים שעשויים מחומרים שונים כמו אלומיניום, ברזל, נירוסטה, גבס וקרמיקה הם משהו שנגלה לעין ונמצאים סביבנו בכל מקום, החל משלטים שפרוסים מעל כביש מהיר ועד לגדרות, דלתות, חלונות, קירות, לצד גרם מדרגות ואפילו על הרצפה עליה אנו מהלכים.

איזה סוגי פרופילים קיימים?

מטרתם של הפרופילים הללו, שיש להם צורות שונות שמזכירות לרוב מוט ארוך, היא לשדך, למסגר ולהחזיק בצורה יציבה ויעילה כל מבנה או מוצר. הסוגים הרבים של פרופילים מהווים שימוש בענף התעשייה, בבנייה ובעיצוב בחללים שונים. יש מגוון רחב במיוחד של גדלים, עוביים וגם של גוונים וניתן להתאים אותם ולשלב אותם עם חומרי גלם אחרים לשימושים שונים.

סוגי פרופילים שונים

היישומים הנפוצים לפרופילים

בימינו יש פרופילים מגבס, אלומיניום, ברזל ומקרמיקה- שאלה פרופילים שעשויים מאלומיניום ומתאימים למוצרי קרמיקה.

פרופילים מגבס ישמשו לבנייה של קירות גבס ועבור פתרונות הטמנה של חוטי חשמל או כבלים ולעיצוב תאורה. פרופילים מקרמיקה ישמשו בעיקר קווי הפרדה בין משטחים של ריצוף לבין ארונות מטבח או בין שיש לארון מטבח וכו'. פרופילים מעץ ישמשו עבור ריהוט ודלתות ועוד. פרופילים מאלומיניום ישמשו לתריסים, דלתות, חלונות ופרופילים מברזל ישמשו אותנו למטרות בניית גדרות, שערים, ריהוט, שילוט, פיגומים, חלונות ועוד.

באיזה סוגי פרופילים נשתמש ומה המטרות השונות?

אם ניקח לדוגמא גדר, הפרופיל שייבחר יהיה פרופיל מברזל שישמש כבסיס שעליו לרוב נצמיד לוח עץ או רשת שהיא הפוכה, זאת בהתאם לסוג הברזל, הוא ישמש גם כמצע לשער וגדר. בשלטים ותמרורים, הפרופיל יהיה הבסיס שעליו נתלים השלטים והתמרורים, הוא יוצמד לכביש או למדרכה וייצב את השלט. פרופילים יבואו לידי שימוש בעיצוב של חלל ואדריכלים ומעצבים רבים נוטים להיעזר בהם על מנת להקנות גימור מושלם ודקורטיבי לכל עיצוב ומבנה. בין היתר פרופילים ישמשו אותנו גם בענף התחבורה כמו רכבות, בבנייה ובתכנון של כביש פיתוח של כבישים ועוד.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061