מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
4.5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי פחים

 
בחירת מתכות מעמידה את הקבלנים לא פעם בדילמה לא פשוטה כאשר הם נדרשים לעבודה בתעשיות שונות, גודל וסוג המתכת של הפח צריכים להיבחר בקפידה על פי קריטריונים שונים אותם אתם צריכים להכיר לפני תחילת כל עבודה.
 
 

איך נהיה מרוצים מסוג הפח?

 
כדי שתהיו מרוצים מסוג הפח שישמש אתכם, מוטל עליכם התפקיד להכיר את מכלול הפחים המוצעים. וזאת כדי שתזהו מבין כולם את הסוג המתאים שישמש אתכם במלוא הנוחות לעבודות מתכת שונות. אז בואו והכירו סוגי פחים ואת האפשרויות שניצבות בפניכם לקראת הרכישה הבאה שלכם:

סוגי פחים שונים
החלוקה הראשונה שיש להתייחס אליה בחלוקת הפחים לסוגים שונים היא חלוקה לפי חומר הגלם ממנו מיוצר הפח. כאשר בנושא זה אתם צריכים להכיר שיש שלושה סוגים עיקריים והם: אלומיניום פח נירוסטה ופח פליז – וכעת הפירוט.
  • סוג פח אלומיניום – זו מתכת שימושית מאוד שלה יתרונות רבים. בין היתר יש לציין את המשקל הקל שלה, את העלות הנמוכה יחסית למתכות אחרות, את העובדה כי היא נחשבת למתכת בלתי מחלידה וקלה לניקוי ותחזוקה, כמו כן זו מתכת ידידותית לסביבה בהיותה ניתנת למחזור, עוד ניתן לומר על אלומיניום זה שהיא מוליכה חשמל וחום בצורה טובה.
  • סוג פח נירוסטה – נירוסטה זו פלדת אל חלד. החומר הינו סגסוגת ברזל שמכילה בין היתר גם כרום. התכונות של המתכת הזו מביאות לכך שפחים שעשויים מנירוסטה יהיו פחים עמידים בפני קורוזיה וחלודה. המראה של פחי נירוסטה יהיה מבריק והמחיר שלהם נמוך באופן יחסי לשאר. תכונות אלו מביאות לכך שפחי נירוסטה הם פחים שימושיים למגוון צרכים ורבים עושים בהם שימוש.
  • סוג פח פליז – פליז זו סגסוגת חזקה וקשה. היא עמידה ופחים שמיוצרים מפליז עשויים להיות פרקטיים ונוחים לשימוש. היא מגיעה במגוון צבעים ויש לה מראה די ייחודי, עושים בה שימוש רב למטרות של מוצרי בית ותעשייה.
 

איך תדעו שבחרתם בחברה הנכונה לספק לכם את המתכות?

 
כעת, כאשר אתם מכירים בצורה מיטבית את סוגי הפחים שמהם תצטרכו לבחור, כל שנותר הוא לבחור את החברה אשר תספק לכם את המתכות באיכות הגבוהה והאיכותית ביותר. חשוב בטרם ההזמנה להגיע למקום ולראות את הסוגים השונים, לוודא שהחברה מסוגלת לעמוד בדרישות של כמויות ובזמני האספקה שאתם דורשים, וכמובן שישנו גם את נושא האמינות והאחריות מצד החברה מולה אתם עובדים שגם שם תצטרכו לוודא.