מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
4.5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרי אלומיניום

 
מוצרי אלומיניום הם מוצרים מובילים בשוק המשמשים את כלל התעשיות, בין אם שילוב אלומיניום כחומר למוצרים משלימים ובין אם בהליכי ייצור שאלומיניום עומד ביסודם.
אלומיניום הוא חומר מתכתי אשר צבעו הטבעי כסוף (ניתן לצביעה וחידוש בצבעים ייחודיים המתאימים לעבודה עם אלומיניום) בעל יתרונות רבים, אשר בזכותם מוצרי אלומיניום זוכים לפופולריות כה רבה בקרב התעשיות השונות.
 

יתרונות החומר:

 
קל משקל - האלומיניום הוא מתכת קלת משקל, המתאימה לשימושים רבים בזכות כך, נוחה להעמסה ושינוע, רכה וגמישה לחיתוך.
אל חלד - מוצרי אלומיניום מגלים עמידות מצוינת בפני קורוזיה ואינם נוטים להחלדה. מסיבה זו מוצרים רבים על בסיס אלומיניום בולטים בשימוש חיצוני: תשתיות לפרגולות, עמודים, מעקות, פחים מאלומיניום ומוצרים רבים נוספים.
עלות נמוכה - ביחס למתכות כבדות דוגמת ונחושת עלות האלומיניום נמוכה באופן משמעותי והוא מתאים גם לייצור המוני בהיקפים גדולים.
 

ייצור מוצרי אלומיניום

 
ייצור מוצרים שונים מאלומיניום מתחיל בבחירת דיזות המתאימות על פי אופי המוצר הנדרש. אלומיניום נמכר כיום דיזות שונות בניהם לוחות אלומיניום, פרופילים שונים מאלומיניום, או ביציקה לתבניות מותאמות אישית.
האלומיניום הוא חומר מהטבע (חמרן) העובר תהליך ממינרל הנקרא בוקסיט אשר עובר תהליך של טחינה, השרייה וסינון קפדני, עובר תהליך אלקטרוליזה וחימום, ניקוי משקעים ושילוב עם כימיקליים נוספים, עד לקבלת נוזל מתכתי איכותי וטהור הנוצק לתבניות כנדרש.
 

מוצרי אלומיניום בבניה ירוקה

 
כאמור תהליך הפקת האלומיניום הוא תהליך ארוך ומורכב העושה שימוש בחומר גולמי רב ונחשב לתהליך יצרני יקר. מסיבה זו תעשיית מחזור האלומיניום בשוק בולטת במיוחד, כאשר ביחס לחומרים אחרים העוברים תהליכי מחזור- אלומיניום תופס כמעט מאה אחוזי מחזור ושימוש חוזר- תהליך המפחית משמעותית את עלות החומר, כמו גם את התרומה לזיהום הסביבתי. בזכות הליכי המחזור אשר זוכים למיצוי באחוזים גבוהים חומר האלומיניום בולט בשימוש בעולם הבניה הירוקה.
 

עיצוב וצביעת מוצרי אלומיניום

 
מוצרי האלומיניום קלים לעיצוב בזכות גמישות החומר בתהליך ההיתוך, ועל כן מתאימים לכלל תהליכי הייצור, למוצרים קטנים וגדולים, בשלל תצורות. עיצוב המוצר מתבצע באמצעות תבניות יציקה וחיתוך לייזר מתקדם, בגימור מוקפד ובמראה נקי. צביעת המוצרים מתבצעת הן לצרכי שימור החומר ויצירת שכבת בידוד והן לצרכים עיצוביים. קיימים בשוק מגוון רחב למדי של צבעי אלומיניום וטכניקות צביעה מתקדמות.
 

בידוד תרמי ומוליכות

 
האלומיניום הוא מוליך טבעי של חום ועל כן בולט בשימושו בתחום מוצרי הקירור. הוא משמש להתקנת צלעות קירור במוצרי תאורה ובמוצרי אלקטרוניקה וחשמל. שימוש באלומיניום גם נפוץ בתעשיית הרכב הן בזכות עמידותו והן בזכות תכונותיו הבולטות כחומר מבודד חום.
האלומיניום אינו חומר טבעי כי אם שגשוגת העוברת תהליכים כימיים ועל כן קיימים הבדלים בין מוצרי האלומיניום השונים והתבניות, באיכותם, במראה ובמחיר. חשוב לעבוד אל מול חברת אלומיניום מקצועית המחזיקה במיטב הטכנולוגיות לתהליכי ייצור מתקדמים, בעלת מסוגלות ייצור בהיקפים גדולים, שירות מקצועי ואמינות.