פרופיל גבס לתאורה נסתרת

Facebook
Twitter
פרופילי גבס

ישנה חשיבות רבה לעיצוב החללים הפנימיים. זו קביעה נכונה הן במבנים פרטיים והן במבנים עסקיים או מוסדיים. כן, אפשרויות העיצוב הרבות הקיימות כיום לצד המודעות לאסתטיקה, הביאו לשינוי של ממש. הדבר ניכר במראה של בתים רבים, של בתי עסק וגם של מוסדות. כל מי שמבין ולו מעט בתחום יסכים כי לחומרי הגלם החדשניים יש חלק רב בעניין. כי הם מאפשרים לשפר תוצאות ולעצב עיצובים מלהיבים. מה שמביא בסופו של דבר לתוצאות המופלאות והעכשוויות.

פרופיל גבס ועיצוב פנים

אחד החומרים השימושיים והיחסית ותיקים בתחום הוא הגבס. הגבס ממלא תפקיד חשוב מאוד והוא פופולארי ביותר. וזאת הודות למאפיינים שלו – הוא חומר גלם שמחירו זול יחסית ויחד עם זאת הוא איכותי ומחזיק מעמד יפה. כמו כן הוא מאפשר לעצב ולהשיג תוצאות מרהיבות לעין – ולכן פרופיל גבס הוא מוצר שכיח ביותר. יתרון נוסף ומשמעותי יש לגבס, והוא היותו קל לבניה. רוכשים את לוחות הגבס מוכנים, וכל מה שצריך לעשות זה להרכיב אותם בעזרת החלקים המתאימים. והתוצאות? מעולות.

עיצוב תאורה עם פרופיל גבס

עיצוב תאורה עם פרופיל גבס

על פרופיל גבס ותאורה נסתרת

לצד כל השימושים שעושים כיום בגבס הוא ממלא תפקיד חשוב מאוד בעיצוב תאורה. שכן ניתן לשלב בגבס גופי תאורה מסוגים שונים, וכך להשיג את התוצאה המושלמת בה גופי התאורה משתלבים נהדר במבנה. ובנוסף – משמש הגבס כאמצעי חיפוי מעולה למטרות שונות. הוא מאפשר לנו לבצע הנמכות תקרה ולחפות את הצנרת ואת כל מה שנמצא שם. כמו כן עונה הגבס על הצורך בעת התקנה של תאורה נסתרת.

מהי תאורה נסתרת?

עולם התאורה מאפשר כיום אופציות מדהימות. אלו מתאפשרות הודות לגופי התאורה המעוצבים שקיימים כיום בשוק כמו גם נורות הלד שפתחו בפנינו עולם חדש של אפשרויות. אחת הטכניקות להתקנת גופי תאורה הינה התקנה נסתרת. למה הכוונה? מדובר על טכניקה בה גוף התאורה עצמו, או נכון יותר לומר שהנורות, מסתתרות מאחורי פרופיל גבס, ואילו האור שלהם מתפזר בצורה יפה במיוחד במקום. מה שיוצר אשליה שהאור מגיע משום מקום. המראה של התאורה הזו שמתגלה מאחורי פרופילי הגבס הינו מראה מקסים שמתאים ליישום בכל מקום; בסלון, בחרי השינה, בבתי עסק, בארגונים, במוסדות ובעצם בכל מקום בו רוצים לעצב את החלל הפנימי בנימה עכשווית ומעוררת עניין.

התקנה ועיצוב ביד מקצועית

פרופילי גבס הם אמנם חומר שנחשב קל להתקנה. אבל מי שרוצה להיות בטוח שהתוצאה תהיה מדויקת ויפה חייב להיות מודע לכך שמדובר על תחום מיוחד. כזה שאנשי מקצוע מומחים מציעים בו שירות. כך שלא שיפוצניק מתחיל ולא כל פועל שמסתדר עם עבודות כלליות יוכל להתקין לכם פרופילי גבס לתאורה נסתרת. וכן יש לרכוש את פרופילי הגבס ממפעל מוכר ובעל ניסיון של שנים.

מה כוללת התקנה איכותית של פרופיל הגבס ?

כאשר משתמשים במונח התקנה איכותית מתכוונים למספר היבטים שקשורים לאופן ההתקנה וכן לתוצאה:

•עבודה מדויקת ויפה שמתבצעת לאחר תכנון מוקפד. מדידות וסימונים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה הזו. ויש להשתמש בספק שאנו יודעים שאפשר לסמוך עליו אחרת נוכל להתקל בקשיי התאמה בשטח.
•עבודה עכשווית שעושה שימוש בכל החידושים העכשוויים בענף. קיימים חלקים מיוחדים וטכניקות עבודה חדשניות שמאפשרות להפיק תוצאות מעולות.
•עבודה מותאמת היטב לשטח ולמטרה. חשוב מאד להיות מודעים לכך שהתקנת פרופיל גבס מתבצעת בשטח והיא אמורה להתאים באופן מדויק למקום. הן מבחינת הגודל והן מבחינת המראה וסגנון העיצוב.
•עבודה משולבת אשר כורכת בתוכה את גופי התאורה כמו גם את החיבור לנקודות החשמל. מה שמאפשר הדלקה וכיבוי של גופי התאורה ללא צורך בחוטים גלויים ותעלות חסרות חן שבולטות לעין.
•עבודה נקייה שאינה מפיצה סביב כמויות בלתי אפשרויות של אבק ולכלוך. הדבר חשוב במיוחד לאחר סיום העבודה, כאשר פרופילי הגבס מותקנים ואיש המקצוע עוזב את המקום.

אם אתם זקוקים לפרופילי גבס איכותיים ובהתאמה אישית – אל תוותרו על האיכות. כי מגיע לכם הטוב ביותר! התקשרו אלינו עוד היום ונספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים ובכמויות שתתצטרכו

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061