מה זה סינר גבס ומה זה קרניז גבס

Facebook
Twitter

סינר גבס, קרניז גבס.. משתמשים בביטויים האלה הרבה אבל מה בעצם ההבדל בין השניים? הכל ועוד במאמר זה

תכנון תאורה עם פרופילי תאורה אלומיניום

קרניז או סינר שמיוצרים מחומר גלם כמו גבס משמשים בעיקר לבניה והתקנה של תקרות גבס. היות ותקרות מן הסוג הזה נפוצות גם בתחום של בניה קלה וירוקה וגם בתחום הכללי של בניה ושיפוצים, אפשר להבין את הפופולאריות של הקרניזים והסינרים. מצד שני, לא כל מי שזקוק לסוג כזה של מוצר מגבס אכן מבין מה המאפיינים או היתרונות שלו.

מה ההבדל בין קרניז גבס לבין סינר גבס?

אחד החומרים השימושיים והיחסית ותיקים בתחום הוא הגבס. הגבס ממלא תפקיד חשוב מאוד והוא פופולארי ביותר. וזאת הודות למאפיינים שלו – הוא חומר גלם שמחירו זול יחסית ויחד עם זאת הוא איכותי ומחזיק מעמד יפה. כמו כן הוא מאפשר לעצב ולהשיג תוצאות מרהיבות לעין. יתרון נוסף ומשמעותי יש לגבס, והוא היותו קל לבניה. רוכשים את לוחות הגבס מוכנים, וכל מה שצריך לעשות זה להרכיב אותם בעזרת החלקים המתאימים. והתוצאות? מעולות.

מה עושים עם תבניות גבס?

מה עושים עם תבניות גבס? הנה למשל כמה דברים שאפשר לעשות עם קרניז גבס או סינר גבס:

א. עיצוב והסתרה של חוטים – השימוש העיקרי בקרניזים וסינרים שמיוצרים מגבס כחומר גלם זמין, קל ואמין היא לעצב את חלל הפנים ולהסתיר חוטים. באמצעות פתרונות גבס מן הסוג הזה, אפשר כיום להסתיר חוטים שבולטים החוצה ולרענן את מראה חלל הפנים של הבית או המשרד.

ב. תאורה נסתרת וצינורות מיזוג – המון סוגים שונים של סינרים וקרניזים מיוצרים מגבס כדי לאפשר הסתרה של פתרונות תאורה או צינורות מיזוג. ההבדל בין עיצוב והסתרה של חוטים לבין הסתרת תאורה או פתרונות מיזוג בא לידי ביטוי בגודל הקרניזים ויכול גם להשפיע על עלות הפרויקט.

ג. התאמה אישית לצרכים דקורטיביים – בעלי בתים פרטיים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע מתחום האדריכלות בוחרים להשתמש בקרניזים או סינרים כאשר הם רוצים להשיג צרכים דקורטיביים שונים. על קצה המזלג, אפשר להזכיר את השימוש בפתרונות גבס כאלה ליצירת זוויות מעוגלות בחיבור בין הקיר והתקרה או לטובת ריבוי צורות וקומות על פרופיל הגבס עצמו.

מה זה קרניז גבס ומה זה סינר גבס

מה זה קרניז גבס ומה זה סינר גבס

כך בוחרים קרניזים וסינרים מגבס

הדבר החשוב ביותר הוא להשתמש בגבס איכותי. כאשר משתמשים בגבס איכותי עם מפרט מתאים, מגדילים את הסיכוי לעמידות הקרניזים והסינרים.
אז אם אתם מחפשים היכן תוכלו להשיג פרופילי גבס איכותיים בהתאמה אישית? אצלנו במתכות ארד בע"מ אנו מייצרים פרופילי מתכת מכל הסוגים, וגם פאופילי גבס לקרניז או סינר גבס. התקשרו עוד היום

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-6816061