מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל תאורה

 
פרופיל תאורה הוא גוף תאורה שמיוצר ממתכת אלומיניום, עליו מרכיבים פסי לדים איכותיים שמספקים לכל חלל את האור הרצוי. גופי תאורה כאלה יכולים להגיע בצורות התקנה כגון: תאורת פרופיל שקועה בתוך התקרה, תאורה שהיא צמודה לתקרה או תלויה. הבחירה בין הסוגים השונים תעשה לפי הצרכים של התאורה בחלל, בהתאם לגובה התקרה ולכל שאר המאפיינים של החלל. תאורת פרופיל אלומיניום על פסי לד היא דרך מעולה לשדרוג החלל, המראה שמתקבל הינו מרשים ויוקרתי, כזה שמשדרג את החלל ויוצר חלל דקורטיבי, אטרקטיבי ומהודר והכל בעלות מזערית.
 
פרופיל לתאורת לד
 
 
 

השימוש בפרופיל תאורה אלומיניום

 
לכל פרופיל תאורה אלומיניום יש מטרה אחרת בעזרתה ניתן יהיה לשדרג את העיצוב התאורה בחללים שונים. יש היצע רב של סוגי פרופילי האלומניום עם כיסוי מתוכנן וייחודי לפרופיל האלומיניום שהוא משולב עם פס לדים, כיסוי זה מגיע בשלל צורות, עם כיסוי פרספקס, פוליקרבונט או בפלסטיק קשיח. כיסוי פרופיל תאורה אלומיניום יכול להגיע בכיסוי שקוף, או בגוון חלבי לבן. השימושים בפרופיל תאורה אלומיניום הם כיד הדמיון החופשית, ניתן להתקין אותם לתקרה, על הקרקע (רצפה או פרקט), בתוך קירות, בנישה מגבס או בסף המדרגות ועוד. מלבד האפקט העיצובי והחדשני שהם מעניקים, חלק מהפרופילים מאלומיניום מטרתם תהייה לסייע במגוון פתרונות תאורה. בשל הגודל הפיזי של הפרופיל הוא מהווה מענה מושלם להתקנה באזורים מורכבים, שלא ניתן ליישם בהם גופי תאורת לדים שונים.
 
שימוש בפרופיל תאורה במטבח
 
 

איפה ניתן ליישם את פרופיל התאורה?

פרופיל תאורה אלומיניום משמש כתאורה חיצונית או עבור תאורה מוסתרת – תלויה או שקועה, את הפרופילים הללו ניתן לשקוע בתוך משטחי גבס, עץ ופלסטיק. פרופיל אלומיניום מתאימים לתאורה במטבח, מחוץ ובתוך הארונות, פרופיל אלומיניום בשילוב פס לדים יכול להתאים גם לפנים ארונות בגדים, תאורה שמונחת על מדף, תאורה שמיועדת לשילוט, לפרסום, בתוך פרגולות, כתאורת גן שמאירה צמחים, בחדר השינה ובחדרי האמבטיה והשירותים. בנוסף היא תתאים לתצוגת מוצרים בחנויות ובדוכני תכשיטים.


 
זקוקים לתאורה חמה ונעימה במשרד שלכם? אצלנו בחברת 'מתכות ארד בע"מ' תוכלו למצוא פרופילים שמתאימים לתאורה דקורטיבית לכל חלל, בית או משרד. פרופילי תאורה שמשלבים פס לד המעניק תאורת חלל מקצועית, יוקרתית ומהודרת.