מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל קרמיקה

 
בכל עיצוב של חלל, איכות הפריטים ואיכות הגימור יהיו חלק בלתי נפרד מרמת העיצוב הכללית. בדרך כלל פסי גימור ופרופילים שמטרתם לחבר בין כל הפריטים בחלל שנגלים לעין, הם מה שמאפיין גימור טוב ואיכותי. גם הם צריכים להיות חלק אינטגרלי מהעיצוב, כיוון שהם ישלימו את המראה הכללי וההרמוני של החלל וישדרגו אותו.

כשמקדישים זמן ומחשבה לפרטים הקטנים, רק אז תתקבל תוצאה יפה ואיכותית. מעבר לזה שימוש בפרופילים מגבס או מאלומיניום ומקרמיקה ישפיעו ישירות על הנוחות ועל כל הפונקציונאליות של החלל, על העמידות של כל פריט וגם על רמת הביטחון שקיימת בחלל.
 

פרופילים אלומיניום לכל שימוש בקרמיקה

 
חשוב לזכור כשמדובר בפרופילים לקרמיקה הכוונה שהם לא עשויים מקרמיקה אלא הם מיוצרים אלומיניום מיוחד שמיועד לפריטים מקרמיקה. בימינו, קרמיקה היא חומר שעושים בו שימוש רב, ניתן לראות קרמיקה בחלל של המטבח ובחלל האמבטיה והשירותים, בריצוף ולעיתים גם בחצר. אי לכך ניתן למצוא מנעד שלם של פרופילי אלומיניום שנועדו להתאים לריצוף ולכל חיפוי קרמיקה אחר בחללים השונים.

פרופילי הקרמיקה, יספקו פתרון להפרשי גובה בחיבור בין שתי קרמיקות, כגון, סף דלת וקישור בין סוף ריצוף הקרמיקה, ישמשו גם לפינות בין חיבורים של פינות חיפוי מקרמיקה, כמו כן, פרופילי אלומיניום לקרמיקה שנמצאים במטבח יחברו בין קו החיבור של השיש לבין הקרמיקה של הרצפה לבין כל הארונות של המטבח.
 

הפרדה בין משטחים

 
פרופילים ברובם נועדו ליצור הפרדה בין משטח למשטח, כמו פינות של מדרגות למשטח של הרצפה זאת על מנת למנוע החלקה וליצור ביטחון בחלל וכו'. פרופילים לקרמיקה יתאימו גם למדרגות שעשויות מכל מיני חומרים אחרים כמו עץ, מתכת ומבטון ועוד. מגוון השימושים שיש לפרופילי אלומיניום לקרמיקה בכל ענף עיצוב הפנים מאפשר למעצבי פנים ולאדריכלים לעשות בו שימוש בחללים רבים ושונים בפנים וחוץ הבית ובמשרדים. לשם כך מייצרים פרופילים ייעודיים שמיועדים להשתלב עם כל המשטחים במגוון הסוגים ובכל החומרים. כל שיש לעשות זה למצוא את הפרופיל המדויק שישתלב נכון בעיצוב.