מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
4.5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכירת אלומיניום | פרופילי אלומיניום

 
אלומיניום, שכינויו גם חמרן, הוא מינרל טהור שמיוצר בתוך האדמה ותכונותיו דומות לפלדה. מחומר גלם זה מייצרים מנעד של מוצרים ופריטים ונעשה בו שימוש רב בכל ענף התעשייה, הטקסטיל, האלקטרוניקה וגם המזון. כמו כן, נוטים לייצר באמצעותו פרופילים.
 
מתכות ארד בע"מ -  מכירת פרופילי אלומיניום
חומר הגלם של האלומיניום מגיע בצורת גלילים בקוטר של שמונה ולרוב באורכים של 6 מטרים ובסגסוגת איכותית. באמצעות פרופילים מאלומיניום נוכל לייצר תריסים וחלונות, דלתות ועוד, מה שיקנה להם את החוזק, העמידות מול תנאי מזג האוויר וההרמטיות הנחוצה.
במתכות ארד, אנו מייצרים המון סוגי פרופילים בינהם פרופילי אלומיניום סטנדרטיים ופרופילי אלומיניום מיוחדים.
 
 

יתרונותיו של האלומיניום

 
 
 
אלומיניום הינה מתכת קלה, היא דוחה קורוזיה וזאת גם הסיבה שהיא מתאימה מאוד לכל מוצרי התעשייה. אלומיניום הינו חומר שמוליך חשמל, יש לו רפלקטיביות טובה של אור וחום, הוא ניתן לעיבוד ועוד. בזמן שהאלומיניום חשוף לאוויר הוא מקבל שכבה דקיקה שקשה להבחין בה, שכבה של תחמוצת האלומיניום, שהיא מונעת חמצון נוסף ומגנה עליו מפני חלודה. כמו כן, הוא בעל יכולת דחייה למגוון שלם של חומצות.
 

פרופילי אלומיניום - קטלוג

 
 
 

ייצור ומכירת פרופיל אלומיניום

 
ייצור פרופילי אלומיניום במפעל מתכות
 
 
 
 
 
על מנת ליצור פרופיל אלומיניום יש להעביר את הגלילים (הבולים) של האלומיניום, שהם חומר הגלם, תהליך חימום בטמפ' גבוהה של 550 מעלות. רק לאחר חימום החומר מקבל תכונה אלסטית שניתן לעבד אותה, במצב זה הוא נכנס למכבש לרדידה, המכבש דוחף את בול האלומיניום על ידי בוכנה שיש לה צורה של פרופיל אלומיניום, חומר הגלם נדחף ויוצא בצורה של פרופיל. לאחר שהוא מתקרר ומגיע לטמפרטורה של החלל הוא יעבור מתיחה כדי שיהיה ניתן לחתוך אותו ליחידות של 6 מטרים ואז יכנס לתנור מיוחד – תנור הזיקון, ששם יעבור תהליך תרמי שמחזק את כל התכונות שלו והופך אותו עמיד בפני כל מתיחה וקשיח ביותר.
 
 
 
 
 

שילוב חומרים עם האלומיניום

 
את חומר הגלם האלומיניום אפשר לשלב (לסגסג) עם עוד מתכות כמו מגנזיום, צורן וגם נחושת, ובהתאם לדרישות. השילוב יכול ליצור חוזק מכני גבוה, כמו אלומיניום בשילוב של מגנזיום וכן גם דחייה של חלודה, זאת במידה ומדובר על מוצר מכני שנמצא מרבית מהזמן בים או בסביבה של לחות ומלח.
 

פרופיל אלומיניום לתאורת לד

 
אחד השימושים הרבים עבורם משתמשים בפרופיל אלומיניום הוא לתאורת לד באיזורים שונים ומגוונים: תאורה ביתית, תאורת גן ועוד. ארד מתכות מייצרים פרופילי אלומיניום לתאורת לד, איכותיים ויוקרתיים! להצעת מחיר אתם מוזמנים לצפות בקטלוג פרופילי התאורה שלנו באתר וליצור עימנו קשר להצעת מחיר.
 
מתכות ארד בע"מ - מתמחים בייצור ומכירת אלומיניום.
היכנסו לקטלוג פרופילי האלומיניום שלנו (קישורים במעלה הדף)
 
 
אולי אתם זקוקים גם ל: