מתכות "ארד" בע"מ
 
 
 
 
 
אנו עובדים רגיל
בתקופת הסגר
 
 
 
 
 
4.5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3217191
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על פרופיל תאורה

 
 
 

מה זה פרופיל תאורה?

 
פרופיל תאורה הוא פרופיל המיוצר מאלומיניום שבתוכו משחילים פסי תאורה מלד. פרופילי תאורה באים בצורות שונות וניתן להתקין אותם כיחידה המוצמדת על הקונסטרוקציה (תקרה או קיר) או שקוע (נפוץ בקירות ותקרות גבס). כמו כן ישנם פרופילי תאורה המיועדים לתלייה. אופציות ההתקנה המרובות והאפשרות לבחור במידה ובכמות הלדים הרצויה, מאפשרות לתכנן את התאורה לכל חלל ולכל גובה של תקרה, ובהתאמה מדויקת לעוצמת התאורה הנדרשת.

היתרון הגדול של פרופילי התאורה הוא היכולת להתקין אותם על כל אלמנט, על רצפה, על גדר אבנים או מעקה, מעל השיש במטבח, ברכב ועוד, ללא חשש בטיחותי וללא חשש לאורך חיי המוצר. את תאורת הלד ניתן להתקין גם בקיר חיצוני ואפילו מתחת לפני המים, אך כאן נדרשת התאמה, כשמתקינים פס לד במקום גשום או בחדר רטוב, צריך להתקין לד בעל רמת IP גבוהה. דירוג IP מציין את רמת האטימות בפני חדירת אבק ומים. ככל שהמקדם שלו גבוה יותר הוא יותר אטום. גם כל האביזרים הנלווים לפרופיל התאורה המותקן צריכים להיות בעלי IP גבוה
 
פרופיל תאורה לד
 
 
 

לאלו מטרות זה מתאים?

 
מעבר למטרת התאורה, פרופיל תאורה משנה לגמרי את האטמוספירה ואת העיצוב של החדר. פרופיל תאורה ידידותי מאוד לסביבה אינו מפיץ חום ומשתלב מאוד בכל קונסטלציה אדריכלית. בפסי תאורת הלד קיימים גם מוצרים שונים המגמישים עוד יותר את אפשרויות העיצוב בהתאמה מושלמת לפנטזיות שלכם או של האדריכלית... היום ניתן לעשות עם פסי לד כמעט כל מה שמשרטטים על הדף. קיים למשל פס לד עם פרופיל גמיש שניתן להתקינו גם בזוויות ובמשטחים לא חלקים. גם בגוונים אפשר לשחק – יש לדים המדמים אור של מנורת חשמל רגילה, מה שנקרא אור צהוב, ויש לדים שהתאורה שהם מפיקים דומה לתאורת מנורת הפלורוסנט. וגם בזה יש שני סוגים, יש המפיק אור כחלחל מעט, מה שמתאים יותר למשרדים ולמקומות ציבוריים רשמיים. ויש המפיק אור לבן צהבהב, מה שמתאים יותר ליצירת אווירה חמימה של בית.

ישנם גם פסי לד צבעוניים שניתן לכוון אותם באמצעות שלט לצבע הרצוי, אדום, ירוק וכו', זה מתאים מאוד לחדרי ילדים, להחלפת אווירה או במקום מנורת לילה – היות וגווני האור השונים הם כהים יותר מאשר האור הרגיל שהם מפיקים. למנורת לילה ניתן גם להתקין תאורת לד עם בקר שליטה מרחוק, שמאפשר לעמעם או להעצים את האור לפי הצורך
 
 
 

קלות ההתקנה

 
פרופילי תאורה הם קלים ונוחים מאוד להתקנה, ולכן עלויות האחזקה וההתקנה שלהם זולים. זה מה שמסביר גם את העובדה שניתן למצוא היום פרופילי תאורת לד בכל סוגי המבנים, החל ממבני תעשייה ומפעלים, מוסדות לימוד, מסעדות ועד בתים פרטיים. את הפרופיל צריך להתקין על משטח יציב ולוודא שיהיה נקי ויבש. ניתן להתקין את התאורה גם על רהיטי עץ וגם בצמוד לווילונות, כך שהתקנת פרופיל לד אינה צריכה היערכות מיוחדת והכנת השטח. הבטיחות של המוצר מאפשרת לעשות 'התקנה ניסיונית' כלומר לחבר את הפרופיל באופן זמני למיקום המדויק בו אתם רוצים שהוא יהיה מותקן בקביעות – באמצעות דבק סלוטייפ או חיבור חלש אחר, ולבדוק את ההתאמה למקום. מה צריך לבדוק? גם שלא יהיה אור מסנוור מדי, גם שלא יהיו זוויות לא מוארות, וכמובן שלא יהיה אור חלש מדי. בתאורת לד גם זווית התקנה לא נכונה גורמת לסנוור ולא רק עוצמת האור. לכן, יש לבדוק גם את זווית ההתקנה. לאור האמור אור של תאורת לד הוא מאוד מומלץ.
 
 
פרופילי תאורה לד
 
 
 
חברת מתכות "ארד" בע"מ מייצרת פרופילי תאורה בהתאמה אישית ולפי צרכי הלקוח. הפרופילים שלנו מתאימים לכל חלל ולמראה הדקורטיבי שתרצו להשיג בבית, במשרד או במפעל. פרופילי התאורה שלנו משלבים פסי לד להענקת מראה מעוצב ויוקרתי.
 
 
או
 
לפרופיל תאורה בהתאמה אישית התקשרו עכשיו!